SPRAWOZDANIE Z VIII POWIATOWYCH MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
SPRAWOZDANIE Z VIII POWIATOWYCH MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
 
  1. Zawody odbyły się 05.12.2019  na basenie Średzkiego Parku Wodnego.
  2. W zawodach uczestniczyło 84 uczniów ze szkół podstawowych w: Rakoszycach, Ciechowie, Szczepanowie, Środzie Śląskiej.
  3. Organizatorzy: 
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śl.
- Ośrodek Sportu i Rekreacji,
- Urząd Miejski w Środzie Śl.
  1. Medale dla uczestników ufundował Urząd Miejski w Środzie Śl.,
  2. Dyplomy oraz nagrody ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji.
  3. Fotoreportaż i wyniki z zawodów można oglądać na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji , Średzkiego Parku Wodnego, Facebooku oraz prasie lokalnej.
GALERIA ZDJĘĆ:




6. Wyniki:
25m st. dow. dziewcząt kl.4 i młodsze  
  1. Wajda Zuzanna
SP 3 Środa Śl. 0:20,59 s
  1. Krzykowska Marta
SP 3 Środa Śl. 0:22,17 s
  1. Kawalec Katarzyna
SP 3 Środa Śl. 0:22,18 s
 
25 m st. dow. chłopców kl.4 i młodsi  
  1. Tułak Szymon
SP 3 Środa Śl. 0:20,30 s
  1. Ciszewski Krzysztof
SP 3 Środa Śl. 0:22,00 s
  1. Wrzyszcz Mateusz
SP 3 Środa Śl. 0:23,13 s
 
50 m st. dow. dziewcząt kl. 5 6  
  1. Wysocka Emilia
SP 3 Środa Śl. 0:35,52 s
  1. Mazurkiewicz Wiktoria
SP 3 Środa Śl. 0:35,57 s
  1. Strożek Anna
SP 3 Środa Śl. 0:38,88 s
 
50 m st. dow. chłopców kl. 5 6  
  1. Bielecki Kacper
SP 3 Środa Śl. 0:36,78 s
  1. Witkowski Miron
SP 3 Środa Śl. 0:40,50 s
  1. Dul Adam
SP 3 Środa Śl. 0:40,81 s
 
 
 
50 m st. dowolnym dziewcząt kl. 7 – 8  
  1. Ożóg Julia
SP Szczepanów 0:33,64 s
  1. Lipińska Laura
SP 3 Środa Śl. 0:35,72 s
  1. Buksa Dominika
SP Ciechów 0:35,94 s
 
 
 
50 m st. dow chłopców kl. 7 – 8  
  1. Kulesza Kacper
SP 3 Środa Śl. 0:33,76 s
  1. Galik Filip
SP Rakoszyce 0:38,51 s
  1. Kosiński Daniel
SP 3 Środa Śl. 0:38,51 s
 
 
 
25 m. st. grzbietowym dziewcząt kl. 4 i młodsze  
  1. Borowska Wioleta
SP 3 Środa Śl. 0:23,63 s
  1. Wajda Zuzanna
SP 3 Środa Śl. 0:24,72 s
  1. Sławska Natalia
SP 3 Środa Śl. 0:24,84 s
       
 
25 m st. grzbietowym chłopców kl. 4 i młodsi  
  1. Tułak Szymon
SP 3 Środa Śl. 0:23,47 s
  1. Spiss Antonio
SP Rakoszyce 0:26,43 s
  1. Ciszewski Krzysztof
SP 3 Środa Śl. 0:27,23 s
 
50 m st. grzbietowym dziewcząt kl. 5 6  
  1. Strożek Anna
SP 3 Środa Śl. 0:44,45 s
  1. Wysocka Emilia
SP 3 Środa Śl. 0:45,20 s
  1. Kowcz Dominika
SP 3 Środa Śl. 0:45,98 s
 
50 m st. grzbietowym chłopców kl 5 6  
  1. Fedoszczak Jakub
SP 3 Środa Śl. 0:47,08 s
  1. Kroczak Jakub
SP Rakoszyce 0:47,55 s
  1. Brzeziński Maciej
SP Rakoszyce 0:47,89 s
 
50 m st. grzbietowym dziewcząt kl. 7 – 8  
  1. Ożóg Julia
SP Szczepanów 0:39,31 s
  1. Maćkowiak Aleksandra
SP Ciechów 0:40,66 s
  1. Popławska Kornelia
SP 3 Środa Śl. 0:43,14 s
       
 
50 m. st. grzbietowym chłopców kl. 7 – 8  
  1. Kosiński Daniel
SP 3 Środa Śl. 0:43,88 s
  1. Gabryś Szymon
SP 3 Środa Śl. 0:45,35 s
  1. Sławinski Krystian
SP Rakoszyce 0:48,94 s
       
 
50 m st. klasycznym dziewcząt kl. 5-6  
  1. Kułakowska Maria
SP 3 Środa Śl 0:49,06 s
  1. Mazurkiewicz Wiktoria
SP 3 Środa Śl. 0:49,25 s
  1. Wojtowicz Milena
SP 3 Ciechów 0:51,63 s
       
 
50 m st. klasycznym chłopców kl. 5 6  
  1. Dul Adam
SP 3 Środa Śl. 0:53,17 s
  1. Brzeziński Maciej
SP Rakoszyce 0:57,56 s
  1. Masalski Krystian
SP 3 Środa Śl. 0:59,03 s
 
 
50 m st. klsyczym dziewcząt kl. 7 – 8  
  1. Lipińska Laura
SP 3 Środa Śl. 0:40,81 s
  1. Michalczyk Kinga
SP 3 Środa Śl. 0:47,23 s
  1. Buksa Dominika
SP Ciechów 0:52,90 s
       
 
50 m st. klasycznym chłopców kl. 7 – 8  
  1. Masalski Marcin
SP 3 Środa Śl. 0:45,53 s
  1. Kulesza Kacper
SP Szczepanów 0:45,75 s
  1. Kużniak Szymon
SP  Ciechów 0:46,03 s
 
 
 
Sztafeta 4 x 25 m st. dowolnym dziewcząt klas 4 – 6
  1. SP 3 Środa Śląska
1:16,98  
  1. SP Rakoszyce
1:31,69  
  1. SP Ciechów
1:34,20  
 
Sztafeta 4 x 25 m st. dowolnym chłopców klas 4 – 6
  1. SP 3 Środa Śląska
1:09,89 min.
  1. SP 3 Środa Śl. II
1:15,29
  1. SP Szczepanów
1:44,90
 
 
Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym dziewcząt kl. 7 – III G
  1. SP 3 Środa Śląska
2:35,67
  1. SP Ciechów
2:37,56
  1. SP Rakoszyce
3:28,38
 
Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym chłopców kl. 7 – III G
  1. SP 3 Środa Śląska
2:44,37
  1. SP Rakoszyce
2:59,56
 
 
 
Sędzia główny: Marzena Sołtys
Kierownik zawodów: Janusz Strożek
 
 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 5990