Dzień babci i dziadka!

Wnuczku, wnuczko! 21 i 22 stycznia 2014r. Dzień Babci i Dziadka. Zadbaj o to, aby te dni były dla nich wyjątkowe, zatroszcz się o ich zdrowie i zabierz do naszego Parku Wodnego.

W tych dniach przygotowaliśmy:

DARMOWE ZAJĘCIA Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA!!!
21 stycznia – wtorek
16:00 – 17:00 – gimnastyka w wodzie w części rekreacyjnej

Informacje o zajęciach mogą Państwo uzyskać u instruktorki p. Urszuli Puzio tel. 698-199-855.
W zajęciach może wziąć udział każda babcia i każdy dziadek! Wiek nie ma znaczenia – instruktorka dba o bezpieczeństwo. PAMIĘTAJ – żeby skorzystać z zajęć musisz przyjść na basen z wnuczkiem/wnuczką albo pokazać na kasach jego/jej zdjęcie.

Dla Ciebie – babciu/dziadku – wejście na zajęcia zupełnie za darmo! Za pierwsze 90 min nic nie płacisz. Jeśli zechcesz zostać dłużej na basenie, to za każdą kolejną minutę dopłacasz przy wyjściu 16 groszy, a jeśli zechcesz skorzystać z sauny – to 30 groszy za każdą minutę.
Dla wnuczka/wnuczki – jeśli przyjdziesz z babcią lub dziadkiem, to na każdy bilet jednorazowy z cennika otrzymujesz 50% zniżki.

A jeśli nie chcesz skorzystać z darmowych zajęć gimnastyki w wodzie, to zapraszamy Cię 21 i 22 stycznia 2014r. o każdej porze. Wówczas Ty i Twój wnuczek/wnuczka możecie skorzystać z promocji: 50% zniżki na bilety jednorazowe z cennika. Wystarczy, że przyjdziesz na basen z wnuczkiem/wnuczką lub pokażesz na kasach jego/jej zdjęcie.

Serdecznie zapraszamy!


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 31837