Letni Piknik na zakończenie wakacji z OSiR'em
Wszyscy wiedzą, że najlepiej zakończyć wakacje dobrą imprezą. Dlatego serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych do pożegnania wakacji na Letnim Pikniku na zakończenie wakacji z OSiR’em!
Impreza odbędzie się przy Średzkim Parku Wodnym przy ul. Winogronowej 34 w Środzie Śląskiej. Przygotowaliśmy dla Państwa nie lada atrakcje!
Od 15:00 czekać na Was będą dwie zjeżdżalnie i zamek do skakania. Dla najmłodszych padlery oraz elektryczne samochodziki i elektryczny bujak samochodzik. Starsze dzieciaki zapraszamy na byka rodeo i do spróbowania swoich sił w kuli wodnej, która znajdowała się będzie przy Przystani Kajaki. Na gości czekają także konkurencje z nagrodami – strzelanie z łuku, konkurs rodeo. Wśród atrakcji znajdą się także sztuczne tatuaże, klauni na szczudłach, zabawa w pianie gaśniczej, malowanie kredą chodnikową czy pokaz paralotnictwa. Rozbije się u nas też miasteczko baniek mydlanych – a w nim warsztaty i pokazy – zamykanie dzieci w bańkach, czarowanie baniek i bajkowe ogromne bańki.
Odbędą się u nas pokazy grupy Orun Capoeira i pokaz sztuk walki klubu Glory Kick-Boxing ze Środy Śląskiej. Zagości u nas także Dawid Kareciński – aktualny Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym i Józef Tracz – zapaśnik, medalista olimpijski. Trening funkcjonalny poprowadzi Ania Figarska.
Na wszystkich gości będzie czekała darmowa fotobudka!
Do dyspozycji także catering: grill, gofry, wata cukrowa i wiele innych smakołyków.
Nie możecie tego przegapić!

Regulamin Letniego Pikniku

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 5786