Alicja Tchórz twarzą ŚPW
Co dzieje się wiosną w OSiRze?
Dzieje się sporo. Wiosna! Fantastyczny czas na rozwój, zmiany i nowe wyzwania! Oprócz kontynuowanej współpracy z Decathlonem Magnolia, miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z Alicją Tchórz - multimedalistką Mistrzostw Polski Seniorów głównie na swoim koronnym dystansie 200 m stylem grzbietowym. Alicja zgodziła się promować nasz Średzki Park Wodny w Polsce i na świecie. Ma na swoim koncie ponad 100 medali, w tym 62 złote. Więcej informacji na temat osiągnięć Alicji Tchórz znajdziecie na jej oficjalnej stronie http://alicjatchorz.pl/. O spotkaniach z medalistką będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy!

Bądź aktywny, bądź zdrowy!
Wiosna to czas przygotowań do obfitujących w wydarzenia sportowo- rekreacyjne kolejnych miesięcy. Planujemy, przygotowujemy i realizujemy projekty skierowane do szerokiego grona odbiorców naszej społeczności. Jesteśmy pewni, że w przygotowanej przez nas ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do udziału w organizowanych przez OSiR wydarzeniach!
Szykujemy także nowości, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Już dziś zapraszamy na Przystań Kajaki, gdzie będzie można zrelaksować się w ciepłe popołudnia i słoneczne weekendy.
 
Zapraszamy do obserwowania stron www.osirsrodaslaska.pl, www.sredzkiparkwodny.pl oraz do polubienia na Facebooku strony Średzkiego Parku Wodnego, gdzie na bieżąco informujemy o naszych promocjach i wydarzeniach.
Do zobaczenia!
- OSiR
 
 
 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
2014 © Średzki Park Wodny | projekt i wykonanie neopixel.pl
Ilość wizyt: 3890